RGC1/16SC4703FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC4703FTH
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS