RGC1/16SC4220FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC4220FTH
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS