RMC1/20-3321FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3321FPA
JLCPCB Part #
C6187171
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS