RGC1/20C1303BPA
MFR.Part #
RGC1/20C1303BPA
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS