RGC1/16SC1400DTH
MFR.Part #
RGC1/16SC1400DTH
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS