RMC1/4K4221FTE
MFR.Part #
RMC1/4K4221FTE
JLCPCB Part #
C7055562
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS