RGC1/16SC1200FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC1200FTH
JLCPCB Part #
C5850434
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS