RGC1/16SC1050FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC1050FTH
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS