RGC1/16K97R6BTP
MFR.Part #
RGC1/16K97R6BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS