RGC1/16K34R8FTP
MFR.Part #
RGC1/16K34R8FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS