RGC1/16K34R8DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16K34R8DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS