RGC1/16K30R9FTP
MFR.Part #
RGC1/16K30R9FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS