RMC1/32-3243FPA
MFR.Part #
RMC1/32-3243FPA
JLCPCB Part #
C7344297
Description
-55℃~+125℃ 30mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS