RGC1/16K45R3BTP
MFR.Part #
RGC1/16K45R3BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS