RLC20KR650JTP
MFR.Part #
RLC20KR650JTP
JLCPCB Part #
C4264590
Description
-55℃~+155℃ 333mW 650mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS