RGC1/16K1334DTP
MFR.Part #
RGC1/16K1334DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS