RMC1/16SK1963DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1963DTH
JLCPCB Part #
C6976771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS