RMC1/8K3921FTP
MFR.Part #
RMC1/8K3921FTP
JLCPCB Part #
C7289218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS