RGC1/16SC1542FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC1542FTH
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS