RPC63621JTE
MFR.Part #
RPC63621JTE
JLCPCB Part #
C2598088
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS