RGC1/16C3652BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16C3652BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS