RMC1/4K1153FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1153FTE
JLCPCB Part #
C20094469
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS