RGC1/16C3570BTP
MFR.Part #
RGC1/16C3570BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS