RLC63-R120FTE
MFR.Part #
RLC63-R120FTE
JLCPCB Part #
C2598256
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 120mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS