RGC1/16C3322FTP
MFR.Part #
RGC1/16C3322FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS