RMC1/8K6341DTP
MFR.Part #
RMC1/8K6341DTP
JLCPCB Part #
C20095197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS