RGC1/16C1780DTP
MFR.Part #
RGC1/16C1780DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS