RMC1/2-164JTE
MFR.Part #
RMC1/2-164JTE
JLCPCB Part #
C20093425
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS