RLC35K1R10FTE
MFR.Part #
RLC35K1R10FTE
JLCPCB Part #
C4100894
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS