RGC1/32C3242DPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/32C3242DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS