RGC1/10C9532FTP
MFR.Part #
RGC1/10C9532FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS