RGC1/16C1783FTP
MFR.Part #
RGC1/16C1783FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS