RGC1/10C6812DTP
MFR.Part #
RGC1/10C6812DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS