RMC1/8K4321FTP
MFR.Part #
RMC1/8K4321FTP
JLCPCB Part #
C6275302
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS