RGC1/16K52R3DTP
MFR.Part #
RGC1/16K52R3DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS