RGC1/10C15R8DTP
MFR.Part #
RGC1/10C15R8DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS