RGC1/10C1271BTP
MFR.Part #
RGC1/10C1271BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS