RGC1/10C1103DTP
MFR.Part #
RGC1/10C1103DTP
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS