RGC1/16C8060BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16C8060BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS