RMC1/8K64R9DTP
MFR.Part #
RMC1/8K64R9DTP
JLCPCB Part #
C6654485
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS