FCC16201ABTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FCC16201ABTP
JLCPCB Part #
C3167190
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 200mA 35A 36V 0603 Disposable fuses ROHS