RLC50-R150FTE
MFR.Part #
RLC50-R150FTE
JLCPCB Part #
C4288230
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 150mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS