JSHC1040H-5R6M-G
MFR.Part #
JSHC1040H-5R6M-G
JLCPCB Part #
C334104
Package
SMD,11.8x10.8mm
Description
13A 18.2mΩ 5.6uH 8A ±20% SMD,11.8x10.8mm Power Inductors ROHS