JSHC0630H-4R7M-G
MFR.Part #
JSHC0630H-4R7M-G
JLCPCB Part #
C334081
Package
SMD,7.8x7mm
Description
38mΩ 4.7uH 5.5A 9A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS