JSHC0420-6R8M
Extended
Manufacturer
Jinlai
MFR.Part #
JSHC0420-6R8M
JLCPCB Part #
C386832
Package
SMD,4.9x4.5mm
Description
130mΩ 2A 6.8uH ±20% SMD,4.9x4.5mm Power Inductors ROHS