JSHC0650H-220M-G
MFR.Part #
JSHC0650H-220M-G
JLCPCB Part #
C334097
Package
SMD,7.8x7mm
Description
22uH 3A 4A 77mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS