JSHC1040H-470M-G
MFR.Part #
JSHC1040H-470M-G
JLCPCB Part #
C334109
Package
SMD,11.8x10.8mm
Description
128mΩ 3A 3A 47uH ±20% SMD,11.8x10.8mm Power Inductors ROHS