JSHC0520H-1R5M-G
MFR.Part #
JSHC0520H-1R5M-G
JLCPCB Part #
C334011
Package
SMD,5.9x5.2mm
Description
1.5uH 21mΩ 5A 7A ±20% SMD,5.9x5.2mm Power Inductors ROHS