JSHC0530H-150M-G
MFR.Part #
JSHC0530H-150M-G
JLCPCB Part #
C334022
Package
SMD,5.9x5.2mm
Description
1.5A 146mΩ 15uH 2A ±20% SMD,5.9x5.2mm Power Inductors ROHS