MPP472J400D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP472J400D01
JLCPCB Part #
C7431987
Package
Plugin,P=10mm
Description
4.7nF 400V Polypropylene Film ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS